Tek Yapı İnşaat ve Ticaret A.Ş., endüstriyel yapıların inşası üzerine, konularında uzmanlaşan kadrosuyla müşteri talepleri ve beklentilerini yöneterek anahtar teslim imalat ve uygulama alanlarında hizmet vermektedir.

Tecrübe ile dinamik kadroların uyum içinde bir ekip olarak çalışması ve sürekli eğitim, firmanın değişmez ilkesidir. Devamlı müşteri memnuniyeti hedefi için amatör ruhla, profesyonel yaklaşım Tek Yapı A.Ş.’nin çalışma prensibidir.

Tek Yapı A.Ş.’nin hedefi, yapımını üstlendiği işi, ileri teknoloji olanaklarını kullanarak, amacına uygun malzemelerle, mümkün olan en kısa sürede ve en uygun maliyetle, iş güvenliği ve çevre ile ilgili kurallara uyarak müşteri gerekliliklerine, tüm kanun, mevzuat ve standartlara uygun olarak eksiksiz yapmak, bu hedefini sürekli geliştirmek ve iyileştirmektir.

Tek Yapı A.Ş. olarak sürdürülebilir ve gelişmeye açık bir gelecek için, her türlü faaliyetlerimiz sırasında çevreye olan olumsuz etkileri en aza indirebilmek için gereken önlemleri almak, işimizin ayrılmaz bir parçasıdır.

Tek Yapı A.Ş., üretim süreçlerindeki kontrol noktalarını tespit ederek uygunsuzluklar için önleyici sistemler geliştirir; önleyici ve düzeltici faaliyetlerde bulunarak, rekabetçi gücünü her defasında ve ilk seferde kaliteyi üretmekle elde eder.

Tek Yapı A.Ş., tüm faaliyetlerde en değerli varlığı olan çalışanlarının sağlık düzeylerinin geliştirilmesini iş veriminin gereği olarak görür. İş kazalarını, meslek hastalıklarını önleyici çalışmaları İş Sağlığı ve Güvenliği performansının sürekli iyileştirilmesini iş güvenliğini kültürünü firma içi ve topluma örnek teşkil edecek şekilde sürekli geliştirmeyi temeli olarak görür.

Tek Yapı A.Ş., Çevre ile ilgili yasal gereklilikleri ve yükümlülüklerimizi karşılamayı, çevre yönetim sistemini geliştirmeyi ve çevresel performansını arttırmayı, kirliliği kaynağında önlemek, atıkları en aza indirmek, faaliyetlerimizin çevre üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak, bu faaliyetler için gerekli insan, teknoloji ve finansal kaynakları sağlamayı, doğal kaynaklarımızı etkin bir şekilde kullanmayı, çevre amaç ve hedeflerimiz ile çevresel faaliyetlerimiz konusunda başta çalışanlarımız olmak üzere tüm paydaşlarımızı bilgilendirmeyi ve çevre bilincini yaygınlaştırmayı taahhüt eder.

İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Yönetim Sistemleri uygulanarak, sistem düzenli olarak gözden geçirilir ve sürekli olarak gelişmesi sağlanır. İş sağlığı ve güvenliği ile çevre konularındaki riskler değerlendirilir ve bu risklerden korunmak için önlemler alınır. Tehlikeler, tüm çalışanların katılımı ile kaynağından yok edilir.

Tek Yapı İnşaat ve Ticaret A.Ş. , Türkiye’nin kalkınması ve çağdaş medeniyetler arasındaki yerini alabilmesi, çalışanlarına faydalı olabilmesi için gerek iş ahlakından, gerekse kaliteden taviz vermeden güvenli, sağlıklı, çevre ile uyumlu ve karlı bir iş ortamında doğru bildiği yolda hiç tereddütsüz yürümeyi kendisine ilke edinmiştir.

Ajanweb Logo