İnşaat sektöründe uzun yıllar boyunca edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübeleri, genç ve dinamik kadroların verdiği destekle güçlendirerek kurduğumuz Tek Yapı’nın hedefi; yatırımcılara modern, kaliteli, ekonomik ve güvenli çözümler üretmektir. Tek Yapı’nın amacı, günümüz inşaat teknolojisine uygun yapılar kurmak gerek firma çalışanlarımız gerekse müşterilerimizi olası iş kazalarından korumak, çözüm ortaklarımızla birlikte en uygun ve kaliteli çözümlere erişmektir. Bu nedenle sektördeki son gelişmeleri, kalite, iş güvenliği ve çevre standartlarını kullanmayı kendine hedef seçen Tek Yapı, yatırımcılara anahtar teslim hizmet sunmaktadır.

Entegre Yönetim Sistemi haline getirilen “Kalite Yönetim Sistemi” Bureau Veritas tarafından ISO-9001:2015, OHSAS-18001:2007, ISO 14001:2004 standartları için belgelendirilmiştir. Sistem ve belgeler genel merkez ve şantiyeler bünyesinde gerçekleştirilen tüm faaliyetleri kapsamaktadır.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği ve ISO 14001 Çevre uygulamalarının birlikte yürütülmesi ile sürdürülebilir gelişmeye ve yaşam kalitesine katkıda bulunan, bilginin doğru kullanılmasını sağlayan, planlamadan işletmeye kadar tüm olumsuzlukları minimize eden bir sistem içinde faaliyetlerimizi yürütüyor ve sistemimizi sürekli geliştiriyoruz. Küresel ve yerel çapta karşılaşılan ekolojik sorunların çözümüne destek olmak amacıyla sürdürülebilir çevrenin oluşumuna zemin hazırlayan prensiplerin uygulandığı “Yeşil Bina” sertifikalı binalar inşa etmek ve bu konuda öncü firmalar arasında yer almayı hedeflemektedir.

Ajanweb Logo